Nově zrekonstruovaný skladově výrobní prostor a kancelářské prostory v Brně – Židenicích

Dobrý den,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že byly dokončeny všechny podstatné práce spojené s opravou administrativně výrobního objektu v našem areálu v Brně-Židenicích na ul. Šámalova 62.

Jsme tak nově schopni nabídnout v přízemí skladově výrobní plochu o velikosti 312,34 m2 vč. zázemí (vlastní skladově výrobní část má 207,36 m2, zbylá část je pak sociální a kancelářské zázemí) se sprchou a vlastní kuchyňkou. Tento skladově výrobní prostor je přístupný předními dveřmi vstupem do vlastní budovy, v zadní části skladově výrobní plochy jsou pak instalována velká sekční vrata.

Základní informace o tomto prostoru naleznete na našich stránkách zde: ZB REAL, a.s. – Skladově výrobní prostor (Šámalova 62, Brno)

Nad touto přízemní částí je pak k dispozici nově opravené kancelářské patro, kde jsou k dispozici kancelářské jednotky (celkem 10 jednotek) přístupné ze společné chodby. Každá samostatná kancelářská jednotka má velikost od cca 16 m2 do cca 21 m2. Pronájem je možný jako celé patro (celkem 311,04 m2), příp. každá kancelář samostatně. K dispozici společná místnost, kuchyňka, sociální zázemí.

Základní informace o kancelářských jednotkách můžete najít na našich stránkách zde: ZB REAL, a.s. – kancelářské patro (Šámalova 62, Brno)

Doplníme, že uvedená cena pro kancelářské prostory v 1. patře se vztahuje k variantě pronájmu celého patra jako celku. V případě pronájmu jednotlivých kanceláří předpokládáme jednotkovou cenu pronájmu ve výši 2.700,- Kč/m2/rok + DPH + služby.

V celé budově je instalováno ústřední vytápění pomocí společné plynové kotelny. Každá jednotka má vlastní, samostatné měření el. energie a tepla. Přízemní, skladově výrobní část má vlastní vodoměrné místo, kanceláře mohou využívat společné sociální zázemí v patře.

V areálu je možné pronajmout parkovací stání, v případě potřeby je k dispozici variantně sousední hala o velikosti 750 m2, která je v současnosti v opravě a připravena k pronájmu by měla být dle předpokladu na přelomu listopadu/prosince 2019.

V případě zájmu o doplňující informace, či sjednání prohlídky pro konkrétního, vašeho klienta nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přání příjemného dne

Realizační tým ZB REAL, a.s.

Kontaktujte nás

O společnosti

ZB REAL, a.s.         IČ: 27717178
Příkop 834/8       tel.: +420 545 175 060
602 00 Brno         zbreal@zbreal.cz

Správce areálů:   Tomáš Pojer
tel.:                        +420 724 793 427
e-mail:                   pojer@zbreal.cz

Fakturace:            Martina Samuelová
tel.:                        +420 545 175 059
e-mail:                   samuelova@zbreal.cz

Obchod:                Ing. Marek Hauke
tel.:                        +420 724 793 428
e-mail:                   hauke@zbreal.cz

 

Napište nám zprávu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.