Pro realitní kanceláře

Pokud jste makléřem realitní kanceláře a máte zájem nabízet svým klientům námi poskytované volné nájemní jednotky, neváhejte nás v této věci kontaktovat. Kontaktní osobou pro tento účel je Ing. Marek Hauke (viz kontakty na konci této stránky).

Telefonicky, či emailem je možné velmi rychle ověřit, zda jsem schopni nalézt volnou nájemní jednotku pro Vašeho konkrétního klienta.

Pro rychlý přístup k novinkám doporučujeme využít naši stránku s blogy, kde je možné si zaregistrovat svou emailovou adresu, na kterou následně budou chodit emaily s našimi novinkami. Primárně tuto sekci věnujeme nově uvolňovaným jednotkám, máte tak jedinečnou možnost být v předstihu informováni o novinkách, které připravujeme, stejně tak o plánovaných volných jednotkách, které budou výhledově k dispozici.

Není tak nutné každý den kontrolovat naše webové stránky, ale z pohodlí Vaší kanceláře tak můžete bez dalšího prověřování obdržet důležité informace o námi připravovaných novinkách.

Pro registraci Vaší emailové adresy, na kterou následně budou chodit tyto informační zprávy, využijte odkaz „Přihlašte se k odběru blogu“ umístěný ve spodní části sekce Blog (viz https://zbreal.cz/blog/).

Pevně věříme, že tuto službu uvítáte a její výhody oceníte. Pokud by jste měli jakékoliv připomínky, či doporučení k našim webovým stránkám, budeme rádi za každý typ 🙂

Realizační tým

 

Kontaktujte nás

O společnosti

ZB REAL, a.s.         IČ: 27717178
Příkop 834/8       tel.: +420 545 175 060
602 00 Brno         zbreal@zbreal.cz

Správce areálů:   Tomáš Pojer
tel.:                        +420 724 793 427
e-mail:                   pojer@zbreal.cz

Fakturace:            Martina Samuelová
tel.:                        +420 545 175 059
e-mail:                   samuelova@zbreal.cz

Obchod:                Ing. Marek Hauke
tel.:                        +420 724 793 428
e-mail:                   hauke@zbreal.cz

 

Napište nám zprávu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.